مشرق نوشت: شنیده ایم که ساعت خوشی ها در افطار هنرمندان با رئیس جمهور سنگ تمام گذاشته اند. از مهران مدیری گرفته تا بازیگران و دست اندرکاران این مجموعه. شاید حضور سرزده رحیم مشایی در سر صحنه قهوه تلخ مدیری بی تاثیر نبوده است.
مدیری مجموعه ای از دی وی دی های سریال جدیدش را به رئیس جمهور هدیه کرده است.
خواسته های هنرمندان هنر هفتم از احمدی نژاد هم طوماری بلند و بالا بوده است، از همسفری با وی در سفر نیویورک تا تمدید اقساط عقب مانده.
تعدادی از هنرمندان در گفتگو با خبرنگار مشرق از برخورد گرم و بی تکلف رئیس جمهور با آنان اظهارشگفتی کردند.

لازم به توضیح است، چند روز پیش، جمعی از هنرمندان در ضیافت افطاری رئیس جمهور شرکت کرده بودند و 15 نفر از  هنرمندان سینما و تلویزیون در سخنانی برخی پیشنهادات و مشکلات خود را با رییس‌جمهور در میان گذاشتند.
حمایت از فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدس، توجه دولت به بازنشستگی، بیمه و مسکن هنرمندان و احداث سالن‌های سینما از جمله موضوعاتی بود که از سوی هنرمندان مطرح شد.
در پایان این مراسم هنرمندان کشورمان روزه خود را به همراه رییس‌جمهور افطار کردند. در این افطاری اسفندیار رحیم‌مشایی و سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد در كنار رییس‌جمهور در مراسم دیدار با هنرمندان حضور داشتند.
حضور چشمگیر هنرمندان سینما و تلویزیون از نكات برجسته این مراسم بود.
برخی از هنرمندان كه در مراسم افطار رییس‌جمهور شركت داشتند به این شرح است: ابوالقاسم طالبی، مسعود ده‌نمكی، محمدرضا شریفی‌نیا، مهران مدیری، پروانه معصومی، نسرین مقانلو، حسین سهیلی‌زاده، پرستو صالحی، حسین فرحبخش، ‌عبدا... علیخانی، امیرحسین شریفی، حبیب‌ا... كاسه‌ساز،‌ علی روئین‌تن، رضا داودنژاد، برزو ارجمند، حامد كمیلی، فریبا نادری، جواد عابدی، مریم كاویانی،‌لادن طباطبایی، حسین محب‌اهری، محمدرضا ورزی، ‌احمد نجفی،‌ سیامك انصاری،‌ نفیسه روشن، سیاوش خیرابی و ...

نوشته شده در تاریخ بیست و یکم شهریور 89    | توسط: مهرزاد .    | طبقه بندی: اخبار داغ روز، سینما و تلوزیون،     |
نظرات()